Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń z FastKraków

Firma FastKraków z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac budowlano-remontowych zachęca do skorzystania z usług dezynfekcji pomieszczeń. Celem świadczonej przez nas usługi jest eliminacja drobnoustrojów, które stanowią zagrożenie dla zdrowia. Dezynfekcja pomieszczeń polega na unicestwieniu mikroorganizmów, które osiadają na wszelkiego rodzaju powierzchniach użytkowych oraz przedmiotach. Stanowi to kluczową rolę w stworzeniu bezpiecznej przestrzeni do pracy, jak i życia codziennego w dobie panującej epidemii SARS-CoV-2. Obecnie w FastKraków dezynfekcję pomieszczeń wykonujemy dwuetapowo - wstępnie wykonujemy manualną dezynfekcję przedmiotów częstego użytku (metodą opryskową), a następnie dezynfekujemy pomieszczenie metodą zamgławiania, która to polega na rozpyleniu w pomieszczeniu płynu dezynfekującego w postaci mgły. "Mgła" dociera we wszystkie zakamarki pomieszczenia, eliminując tym samym zagrożenia ze strony drobnoustrojów oraz możliwość zarażenia się koronawirusem.

Wykorzystywany przez nas środek do dezynfekcji pomieszczeń Roko Professional Anti-Virus+ zawiera zalecane przez WHO (World Health Organization) stężenie alkoholu etylowego tj. 70%. Środek jest bezbarwny, bezzapachowy, można bez obawy rozpylać go na powierzchniach mających kontakt i nie mających kontaktu z żywnością. Środek wykazuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Dezynfekcja powierzchni i urządzeń jest efektywna już po 5 minutach.
Dezynfekcja pomieszczeń biurowych, przemysłowych, publicznych i prywatnych

Czy wiesz, że COVID-19 (koronawirus) może utrzymać się na różnych powierzchniach nawet do kilku dni? Na papierze przetrwa do 3 godzin, na tekturze 24 godzin, z kolei na plastiku nawet do 2-3 dni. Najdłużej utrzymuje się jednak na szkle oraz na banknotach papierowych – są to aż 4 dni. Dezynfekcja to skuteczny pogromca wirusów, bakterii i grzybów występujących pod każdą postacią - koronawirus nie jest tutaj odstępstwem od reguły. Z tego względu zaleca się wykonanie jej w miejscach takich jak sklepy, pomieszczenia biurowe, hale czy magazyny, aby umożliwić firmom pracę w bezpiecznej przestrzeni, nie narażając zdrowia i życia pracowników oraz klientów tychże punktów. Oprócz dezynfekcji miejsc pracy, eliminację mikroorganizmów wykonujemy także w przestrzeniach prywatnych – domach, mieszkaniach oraz klatkach schodowych. Na życzenie klienta wykonamy również usługę w samochodach osobowych, ciężarowych czy załadowczych.


Dlaczego my?


Skuteczna ochrona przy dezynfekcji pomieszczeń

W trosce o dobro zarówno nasze, jak i Państwa prace są wykonywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego usługę wykonujemy w jednorazowych szczelnych kombinezonach i rękawiczkach oraz w bezpiecznych maskach pełnotwarzowych.

Profesjonalny sprzęt i doświadczenie


Nasz sprzęt oraz doświadczenie pozwala nam szybko i skutecznie zdezynfekować różnego rodzaju powierzchnie. Do wstępnego oprysku manualnego stosujemy ręczny opryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 1l. Opryskiwacz posiada system 360˚, który umożliwia dokonanie oprysku niezależnie od pozycji zbiornika – nawet po odwróceniu go do góry dnem. Dodatkowo wyposażony jest w regulowaną obrotową głowicę (końcówkę), dzięki której jeszcze łatwiej skierować strumień cieczy oraz regulację strumienia - od mgiełki do oprysku ciągłego.

Drugim sprzętem jest opryskiwacz plecakowy ze zbiornikiem o pojemności 15 litrów. Noszony wygodnie na plecach umożliwia wykonywanie długotrwałych prac na bardzo dużych powierzchniach. Możliwość zastosowania szerokiej gamy dostępnych akcesoriów pozwala nam łatwo i szybko dostosować urządzenie do indywidualnych wymagań klienta.

Trzecim i zarazem najważniejszym sprzętem jest zamgławiacz. Urządzenie to służy do rozprowadzania drogą aerozolową płynu dezynfekującego po pomieszczeniu. Urządzenie tworzy znakomitej jakości "mgłę" dzięki zastosowaniu specjalnych głowic mgławiących.

Zamgławiacz posiada wyjątkową elastyczność użytkowania dzięki niewielkim gabarytom, możliwości prostego transportowania oraz możliwości użycia go po podłączeniu do każdego gniazdka 230 V (standardowy bezpiecznik 16 A). Jesteśmy w stanie zrealizować usługę w praktycznie każdym pomieszczeniu.

Zamgławiacz umożliwia regulacje kąta położenia wentylatora, regulacje strumienia mgły i wypływu cieczy, przez co mamy pewność że mgła dotrze do każdego zakamarka pomieszczenia. Dezynfekcja przez zamgławianie jest szybka, skuteczna i bezpieczna.


Zaufaj doświadczeniu profesjonalistów z FastKraków i stwórz miejsce pracy bez ryzyka zagrożeniem SARS-CoV-2! Dbaj o swoich bliskich i nie pozwól, aby zakażenie wdarło się do Twojego azylu.NASZE REALIZACJE


Dezynfekcja siłowni:

Dezynfekcja sklepu: