Zabudowy z płyt GK

OFERTAKONTAKT


Masz do nas pytanie?
Interesuje Cię wycena?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zadzwoń:

 • biuro@fastkrakow.pl
 • 12 647 89 91

ZABUDOWA Z KARTON GIPSU

W ofercie FastKraków znajduje się zabudowa z karton gipsu, która wyróżnia się nieprzeciętną żywotnością, odpornością na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia oraz estetycznym wyglądem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu każde zlecenie realizujemy rzetelnie, a zarazem fachowo. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Potwierdzają to liczne pozytywnie opinie na temat naszej firmy. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi usługami znajdującymi się w ofercie.Co nas wyróżnia?

Zabudowa karton gips od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Znakomicie sprawdza się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także obiektach użyteczności publicznej. Zastanawiasz się, co wyróżnia naszą markę?

 • Wieloletnia praktyka - przedsiębiorstwo FastKraków funkcjonuje w branży już od kilkudziesięciu lat. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu doskonale wiemy, czego oczekują zleceniodawcy.
 • Wyspecjalizowana ekipa - wszystkie proponowane usługi realizowane są przez wykwalifikowanych fachowców, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi projektami.
 • Indywidualna podejście do klienta - doskonale rozumiemy, że każdy klient posiada zupełnie inne potrzeby oraz oczekiwania. Właśnie dlatego do każdego zlecenia podchodzimy zupełnie inaczej. Priorytetem jest to, aby zaproponować najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań.
 • Dogodne warunki współpracy - zadowolenie zleceniodawców zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Chętnie negocjujemy warunki umowy, tak aby współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.
 • Atrakcyjne stawki - uczciwe ceny sprawiają, że nasza oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Z nami unikniesz dodatkowych kosztów oraz kruczków w umowie. Cechuje nas uczciwość i troska o dobro klienta.
 • Terminowość - nasi klienci nie muszą martwić się o problematyczne opóźnienia. Wszystkie prace realizujemy w ustalonym terminie.

Zalety płyty karton-gips

Płyta gipsowo-kartonowa posiada wiele zalet, co przekłada się na szeroki zakres zastosowań. Płyty GK stosujemy m.in. do stawiania ścianek działowych, podwieszania sufitu, rożnego rodzaju zabudów w tym łazienek, kuchni, rur, kominków itp. Do najważniejszych atutów omawianych płyt można zaliczyć:

 • Wysoka różnorodność - płyty gipsowo-kartonowe występują w wielu wariantach, co ułatwia dopasowanie materiału do warunków panujących w danym pomieszczeniu. Na specjalną uwagę zasługują produkty o zwiększonej wytrzymałości.
 • Uniwersalność - omawiany materiał jest powszechnie wykorzystywany w wielu różnych budynkach. W dużej mierze wynika to z faktu, że bez trudu można dopasować odpowiedni rodzaj płyty, który będzie posiadał optymalne parametry użytkowe.
 • Korzystny mikroklimat - płyty kartonowo-gipsowe wykazują zdolność do pochłaniania wilgoci z otoczenia, dzięki czemu we wnętrzu panuje korzystny mikroklimat. Ryzyko pojawienia się pleśni, czy też grzybów znajduje się na bardzo niskim poziomie. Wilgoć oddawana jest w momencie, gdy powietrze staje się zbyt suche.
 • Właściwości przeciwogniowe - zabudowa pochłaniająca wilgoć może okazać się dostatecznym zabezpieczeniem przed rozprzestrzenianiem się pożaru. W pierwszej kolejności musi dojść do odparowania gipsu, co pozwala opóźnić przenoszenie ognia pomiędzy elementami konstrukcyjnymi budynku.
 • Wytrzymałość - płyty kartonowo-gipsowe są trwałe oraz odporne na uszkodzenia, a więc nie trzeba obawiać się pojawienia przedwczesnych śladów użytkowania. W przypadku wystąpienia usterek można je wymienić na nowe.
 • Szybki montaż - stosowany materiał posiada optymalne wymiary oraz wagę, co znacząco ułatwia, a zarazem przyspiesza realizację prac.
 • Niska waga - lekkość płyty gipsowej sprawia, że może ona służyć nie tylko do budowy ścianek. Sufit podwieszany z płyt GK to skuteczny sposób na to, aby ukryć np. instalację oraz elementy konstrukcyjne. Właściwie zamontowany jest w stu procentach bezpieczny dla otoczenia.
 • Ogrom możliwości wykończeniowych - efekt końcowy zależy wyłącznie od osobistych upodobań zleceniodawcy. Na uwagę zasługuje fakt, że opisywane płyty posiadają idealnie gładką, a jednocześnie równą powierzchnię. Może ona stanowić podłoże do położenia np. farby, płytek ceramicznych, tapety, paneli ściennych itd. Ściana z regipsu jest niekłopotliwa w obróbce, co można uznać za wielki plus.NASZE REALIZACJE


Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Fast Kraków. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 12 647 89 91 lub drogą mailową pod adresem biuro@fastkrakow.pl aby omówić szczegóły planowanej inwestycji.

Prace budowlane Kraków

Kostkowice

Prace budowlana przy budowie oczyszczalni ścieków ...

Budowa fundamentów Kraków

Huta

Fundamenty pod urządzenia i komin na terenie ARCER ...

Hydroizolacje Kraków

Przebudowa komory ciepłowniczej

Przebudowa komory ciepłowniczej w Sosnowcu dla TAU ...

Izolacje fundamentów Kraków

Stacja wody chłodzącej

Stacja wody chłodzącej na terenie Arcerol Mittal w ...

Budowa fundamentów Kraków

EURO-KOM

Fundamenty pod piły na zakładzie EURO-KOM w Skawin ...

Budowa komina Kraków

Prefabrykowana klatka schodowa

Montaż prefabrykowanej klatki schodowej w Świeciu. ...

Budowa komina Kraków

Pylon komunikacyjny

Pylon komunikacyjny w szalunku ślizgowym w Świeciu ...

Izolacje fundamentów Kraków

BUDUS S.A. KATOWICE

KGHM GŁOGÓW – Budowa konstrukcji żelbetowych bloku ...

Izolacje fundamentów Kraków

Elektrociepłownia Kraków

Wykonanie konstrukcji żelbetowych oraz robót wykoń ...

Budowa hali Kraków

DIM-GW GDAŃSK

Sieradz – galeria handlowa VIS a VIS INGEBORG INVE ...

Budowa fundamentów Kraków

MTB

2011 - Roboty żelbetowe stanu surowego dla galerii ...

Prace budowlane Kraków

Arcelor Mittal

Budowa nowych kotłów gazowych wraz z gospodarkami ...

Hydroizolacje Kraków

MK4 Invest

Roboty żelbetowe stanu surowego dla dworca autobus ...

Budowa fundamentów Kraków

PBiI ATB SP. Z O.O.

Wykonanie konstrukcji żelbetowych dla zbiorników S ...

Izolacje fundamentów Kraków

IDS-BUD SP. Z O.O.

Kompleksowe wykonanie konstrukcji fundementowych o ...

Nadzór budowlany Kraków

ENERGOMONTAŻ-CHORZÓW

Roboty budowlane konstrukcji żelbetowych i stalowy ...

Konstrukcje żelbetowe Kraków

Salon RENAULT

Rozbudowa salonu samochodowego RENAULT do stanu su ...

Roboty żelbetowe Kraków

GRUPA M-T-B SP. Z O.O.

Kompleksowe wykonanie konstrukcji żelbetowych „GAL ...

Konstrukcje żelbetowe Kraków

BNS SP. Z O.O.

Konstrukcje żelbetowe i murowane stanu surowego ob ...